Hakkımızda

Mareks Endüstriyel Ambalaj Ltd. Şti., 1996 yılında kurulmuştur. Ana firması Maripak Ambalaj ve Endüstri Mamulleri San. Tic. A.Ş. ile birlikte İstanbul’daki tesisinde hizmet vermektedir.
 
Mareks Ambalaj’ın başlıca kuruluş amacı,  ana firmamız Maripak Ambalaj ve Endüstri Mamulleri San. Tic. A.Ş.’nin üretmekte olduğu shrink paketleme makinelerinin sarf ambalaj malzemesi poliolefin shrink filmi ithal etmek ve en iyi hizmet ile müşterilerine sunmaktır. 
 
Mareks Ambalaj böylece:
  • Shrink film tedarikçilerinin konusunda uzman olmaması ve sayısının az olması  nedeniyle tedarikte yaşanan sorunları ortadan kaldırmayı,
  • Film-makine uygulamalarındaki başarıyı yükseltmeyi, 
  • Shrink makinesinin teknik servisi ve film tedariği hizmetini tek elden yürütmeyi,
  • Makinenin sorunsuz ve kesintisiz çalıştırılması sorumluluğunu üstlenmeyi ilke edinmiştir.
Mareks Ambalaj, (POF) poliolefin shrink filmin Türkiye’de tanınması ve yaygın kullanıma ulaşmasında öncü olmuştur.
Günümüzde yüksek üretim kapasitesine sahip işletmeler, Maripak tam otomatik shrink paketleme makineleri ile ihtiyaçlarına çözüm bulabilmektedirler. 
 
Örneğin, Maripak Impack Motion modeli ile 120 paket / adetlik shrink paketleme kapasitelerine ulaşılabilmektedir. (Ayrıntılı bilgi için, "Uygulama Örnekleri" Film-Makine videoları sayfasına bakınız.) 
 
Mareks Ambalaj, işletmelerin farklı hız kapasiteli shrink paketleme ihtiyaçlarına, zengin Kleer-pack®  poliolefin shrink film seçenekleri ile  çözümler sunmayı sürdürmektedir.
Bilgileriniz kaydedin, Mareks ayrıcalıklarından ilk siz haberdar olun!